Permanentní make-up/mikropigmentace

Chcete vypadat stále dobře, přirozeně, ale líčení Vás nebaví nebo nemáte dostatek času? Permanentní make-up nebo-li mikropigmentace je pro Vás ideálním řešením a je vhodná pro ženy jakéhokoliv věku. Jedná se o metodu dočasného líčení, při které se do horní vrstvy pokožky (epidermu) vpravují přírodní barviva (mikropigmenty) a tím se dosahuje požadovaného zvýraznění požadované partie obličeje. Poznejte radost ze sebe sama a vyzkoušejte ho také.

Co vše je možné upravit? 

  • Velikost, hustotu, šířku obočí nebo v případě obočí chybějícího, jej lze kompletně vymodelovat.
  • Oči je možné zvýraznit oční linkou nebo jen vpravit pigmenty mezi řasy a tím opticky zvětšit jejich počet a objem.
  • Taktéž lze upravit rty, potlačit jejich případnou asymetrii, zlepšit jejich tvar i barvu.
  • Novinkou je Head Style (pigmentování jizev ve vlasové části pokožky, popř. optické zahuštění vlasů)

 

Před aplikací PMU je klientce vždy doporučen nejvhodnější a nejpřirozenější způsob nalíčení. Místy aplikace mikropigmentace jsou nejčastěji oční víčka, rty a obočí. Na začátku celé procedury se vše precizně předkreslí. K samotné aplikaci dojde až po té, kdy klientka s návrhem bez výhrady souhlasí. Následuje místní znecitlivění anestetiky, jedná se tedy o bezbolestný zákrok, pak přichází na řadu vlastní aplikace permanentního make-upu. Je zcela běžné, že se v místech aplikace PMU objeví stroupky, které se nesmí v žádném případě olupovat. Klientka s sebou domů dostane speciální krém, jímž si bude stroupky potírat a ty se samy během 2-3 dnů odloupnou.

S permanentním make-upem ušetříte čas a užijete si dříve nepoznané pohodlí, v případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.