Kosmetické služby

Nabízíme široké spektrum kosmetických služeb v příjemném prostředí a v prvotřídní kvalitě. Naší prioritou je váš dobrý pocit a dokonalý vzhled. Neváhejte a využijte naše služby v oblasti kosmetiky a péče o obličej.

Přijďte, vyzkoušejte a uvidíte, že si Vaše okolí pozitivní změny všimne. Náš profesionální tým v Prostějově je Vám vždy ochotně k dispozici. Rádi s Vámi skonzultujeme vaše potřeby a zodpovíme případné otázky týkající se našich služeb, pro okamžité dotazy stačí využít našeho kontaktního formuláře

 Vyberte si z nabídky našich kosmetických služeb optimální řešení právě pro Vás.

 

Kosmetika

Kosmetické ošetření pleti je vhodné pro všechny věkové kategorie. Díky pravidelné péči o pleť docílíte hluboké regenerace a obnovení energie.

Depilace teplým voskem 

Vosková depilace je nejrozšířenější metodou odstranění chloupků. Má dlouhotrvající efekt a správně provedená je bezbolestná.

 

Trvalá na řasy

Trvalení řas je velmi žádanou a oblíbenou službou. Jedná se o bezbolestnou metodu díky, které dosáhnete zvýraznění Vašeho pohledu.

Permanentní make-up/Mikropigmentace

Jedná se o metodu dočasného líčení díky, které ušetříte čas, užijete si dříve nepoznané pohodlí a budete vypadat stále dobře a přirozeně.

  

Parafínové zábaly

Parafínové zábaly působí blahodárně na nervovou soustavu a mají i estetický účinek. Nechte se hýčkat a rozmazlovat. Budete se cítit a vypadat lépe.

Elektrokosmetika

Nejaktuálnější novinka v oblasti přístrojové techniky ošetření obličeje vždy s maximální bezpečností a spolehlivostí. Uchovejte si mladistvý vzhled.

 

Chemický peeling

Neinvazivní metoda, která slouží k projasnění a omlazení stárnoucí pleti. Je nedílnou součástí léčby akné.