Chemický peeling

Inovační řešení s mimořádnými výsledky! Chemický peeling je neinvazivní metoda, která se používá k projasnění, pročištění a omlazení pleti, vyhlazení jemných vrásek a k redukci rozšířených pórů. Je nedílnou součástí komplexní léčby akné, pozitivně působí na mastnou pokožku. Chemický peeling je rychlý a účinný postup používaný k omlazení a regeneraci pokožky a jako součást léčby akné obličeje, krku, dekoltu i zad, ale také na odstranění pigmentací ať už na obličeji či na hřbetech rukou. Je vhodný pro všechny, kteří očekávají rychlé zlepšení vzhledu pleti, zjemnění vrásek, odstranění pigmentových skvrn i akné a regeneraci pleti poškozenou sluncem.

Jak chemický peeling probíha?

Aplikace trvá cca 40min a používá se při ní peelingová směs různých chemických látek, nejčastěji ovocných kyselin různé koncentrace 10% - 45%. Působením účinné látky dojde nejprve k rozvolnění povrchové vrstvy kůže, která se následně začne olupovat a obnovovat.Následuje proces hojení a zrychlené regenerace, kdy se odloučené buňky kůže nahrazují novými, tím je dosaženo mladistvějšího a svěžejšího vzhledu. Ošetření je provedeno rovnoměrným nanesením aktivní látky na pokožku. Po několika minutách působení je látka neutralizována a odstraněna. Následuje aplikace speciálních ampulí, sér a masky na zklidnění, regeneraci a hydrataci pokožky. Ošetření chemickým peelingem se obvykle provádí v několika sezeních, přibližně 4x v závislosti na typu pokožky a jejím poškození.

Lze je také kombinovat s jinými metodami ošetření, jako je např.botulotoxinová maska nebo aplikace zlata do pleti. Po dobu ošetření chemickým peelingem je nezbytné vyvarovat se slunečnímu záření a používat ošetřující krémy SPF 50.

Proto je právě toto roční období na ošetření nejideálnější.

Naši odborníci v estetické dermatologii sestaví cíleně dle zjištěného stavu vaší pokožky speciální léčebný program tak, aby vyhovoval vašim časovým i finančním možnostem s cílem vyřešit daný estetický problém.

Veškeré léčebné i omlazující metody se dají vzájemně kombinovat a jsou samozřejmě velmi vhodné i pro muže.

Budeme se těšit na vaši návštěvu. Kosmetické studio ESTHETICA, Iva Pavelková.